Výpis ponúk
17
17
17
186 500 €
(1 984 € / m²)
Predaj
Atypický
94 m²
бул. Ришки проход, Шумен
Zobraziť na mape
Do obľúbených
Zdieľať
miestnosti
Atypický
plocha
94 m²
kúpeľne
Preložiť do slovenčiny
!!! САМО ОТ ИМОТИ СИЛВИ !!! ТРИСТАЕН апартамент НОВО СТРОИТЕЛСТВО кв. Добруджански !!! Апартаментът е с квадратура от 94 кв.м., разпределени на: ко...
Zobraziť celý popis
Parametre
Vygenerované z AI
Štítky sú automaticky generované umelou inteligenciou na základe fotografií a popisu nehnuteľnosti.
Terasa
Výhľad
Parametre
Vlastníctvo:
Typ vlastníctva určuje právny vzťah k nehnuteľnosti – osobné, družstevné alebo štátne/všeobecné.
Ostatné
Stav:
Aktuálny stav nehnuteľnosti z hľadiska rekonštrukcie - pred, po, alebo v priebehu rekonštrukcie.
Vek ponuky:
96dní
Aktualizované:
96dní
Nahlásiť inzerát
Lokalita
бул. Ришки проход, Шумен
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.