SUPA24
Obývačka
Obývačka
Obývačka
179 900 €
(2 092 € / m²)
Predaj
Atypický
86 m²
Студентска, Русе

miestnostiAtypický
plocha86 m²
kúpeľne1
výťahNie
parkovanieNie
stavOstatné
suterénNie
terasaNie

Popis

Агенция за недвижими имоти RE/MAX River Estate има удоволствието да Ви предложи тристаен апартамент в квартал Възраждане. Апартаментът се отличава съ...

Ostatné
Vek ponuky: 8dní
Aktualizované: 8dní

Lokalita

Студентска, Русе
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.

Občianska vybavenosť

РЕМАКС РИВЪР ЕСТЕЙТ