Výpis ponúk
15
15
15
111 900 €
(1 453 € / m²)
Predaj
Atypický
77 m²
Несебър, Равда
Zobraziť na mape
Do obľúbených
Zdieľať
miestnosti
Atypický
plocha
77 m²
kúpeľne
Preložiť do slovenčiny
ID 34220528 Цена: 111 900 евро Населено място: Равда, България. Стаи: 3 Обща площ: 77 м2 Етаж: 4 от 6 Плащане за поддръжка: 10 евро/м2 (770 евро...
Zobraziť celý popis
Parametre
Parametre
Vlastníctvo:
Typ vlastníctva určuje právny vzťah k nehnuteľnosti – osobné, družstevné alebo štátne/všeobecné.
Ostatné
Stav:
Aktuálny stav nehnuteľnosti z hľadiska rekonštrukcie - pred, po, alebo v priebehu rekonštrukcie.
Vek ponuky:
9dní
Aktualizované:
9dní
Nahlásiť inzerát
Lokalita
Несебър, Равда
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.