SUPA24
Obývačka
Obývačka
Obývačka
155 000 €
(1 409 € / m²)
Predaj
Atypický
110 m²
3-ти март, Правец

miestnostiAtypický
plocha110 m²
kúpeľne1
výťahNie
parkovanieNie
stavOstatné
suterénNie
terasaNie

Popis

Агенция за недвижими имоти 'Имотен Център' ви предлага просторен тристаен апартамент в сграда с акт 16! Перфектен за целогодишно живеене или ваканцио...

Ostatné
Vek ponuky: 3dní
Aktualizované: 3dní

Lokalita

3-ти март, Правец
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.

Občianska vybavenosť

ИМОТЕН ЦЕНТЪР БЪЛГАРИЯ 2021