SUPA24
Obývačka
Obývačka
Obývačka
106 000 €
(1 262 € / m²)
Predaj
1+1
84 m²
1-ва, Несебър

miestnosti1+1
plocha84 m²
kúpeľne1
výťahNie
parkovanieNie
stavOstatné
suterénNie
terasaNie

Popis

SEA VIEW 1 BED apartment, 84 sq.m. on the first line in Majestic (Sunny beach) We are pleased to offer you this 1 BED apartment with exclusive locatio...

Ostatné
Vek ponuky: 11dní
Aktualizované: 5dní

Lokalita

1-ва, Несебър
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.

Občianska vybavenosť

KC Properties