SUPA24
Obývačka
Obývačka
Obývačka
82 000 €
(1 608 € / m²)
Predaj
1+1
51 m²
Афродита, Несебър

miestnosti1+1
plocha51 m²
kúpeľne1
výťahNie
parkovanieNie
stavOstatné
suterénNie
terasaNie

Popis

1 BED fully furnished apartment, 51 sq.m., in Summer Dreams, Sunny beach resort The apartment is situated on the 5th floor and has a total living area...

Ostatné
Vek ponuky: 10dní
Aktualizované: 2dní

Lokalita

Афродита, Несебър
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.

Občianska vybavenosť

KC Properties