Výpis ponúk
11
11
11
85 690 €
(1 360 € / m²)
Predaj
Atypický
63 m²
Афродита, Несебър
Zobraziť na mape
Do obľúbených
Zdieľať
miestnosti
Atypický
plocha
63 m²
kúpeľne
Preložiť do slovenčiny
ID: 34188498 Цена: 85 690 Населено място: Слънчев бряг Стаи: 2 Обща площ: 63.04 кв.м Етаж: 1 Такса поддръжка: 0 годишно Етап на строителство: в ст...
Zobraziť celý popis
Parametre
Parametre
Vlastníctvo:
Typ vlastníctva určuje právny vzťah k nehnuteľnosti – osobné, družstevné alebo štátne/všeobecné.
Ostatné
Stav:
Aktuálny stav nehnuteľnosti z hľadiska rekonštrukcie - pred, po, alebo v priebehu rekonštrukcie.
Vek ponuky:
59dní
Aktualizované:
1dní
Nahlásiť inzerát
Lokalita
Афродита, Несебър
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.