SUPA24
Ostatné
Ostatné
Ostatné
170 000 €
(2 742 € / m²)
Predaj
2+kk
62 m²
Копривщица, Бургас

miestnosti2+kk
plocha62 m²
kúpeľne1
výťahÁno
parkovanieÁno
stavOstatné
suterénNie
terasaÁno

Popis

Jsou byty, které působí klidně už při prvním vstupu. Otevřete dveře, světlo projde celým prostorem a vy cítíte, že tady se dá žít bez kompromisů. Měst...

Parametre

Vybavenie & vlastnosti

Vygenerované z AI

Sprchovací kútTerasaOtvorený obývací priestorSamostatná kuchyňaZabezpečenie

zariadený
Vek ponuky: 137dní
Aktualizované: 137dní

Lokalita

Копривщица, Бургас
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.

Občianska vybavenosť

MOJE NEMOVITOST u moře - Tsvetomir Evgeniev Zlatkovski

Angelina Vasileva