SUPA24
Ostatné
Ostatné
Ostatné
221 900 €
(4 438 € / m²)
Predaj
1+1
50 m²
Айдемир

miestnosti1+1
plocha50 m²
kúpeľne1
výťahNie
parkovanieNie
stavOstatné
suterénNie
terasaNie

Popis

Description of object:
We are offering a compact 2-room apartment in the desirable Iztoк district of Sofia for sale.

Ostatné
Vek ponuky: 44dní
Aktualizované: 44dní

Lokalita

Айдемир
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.

Občianska vybavenosť

Nils Ott Group Ltd.

Nils Ott Group Ltd.