SUPA24
182 464 €
(1 601 € / m²)
Predaj
Atypický
114 m²
Димо Хаджидимов

miestnostiAtypický
plocha114 m²
kúpeľne1
výťahNie
parkovanieNie
stavOstatné
suterénNie
terasaNie

Popis

Титан Пропъртис предлага на Вашето внимание тристаен апартамент в нова жилищна сграда с локация жк. Южен. Имотът е ситуиран на 5-ти жилищен етаж и ра...

Ostatné
Vek ponuky: 3dní
Aktualizované: 3dní

Lokalita

Димо Хаджидимов
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.

Občianska vybavenosť

ТИТАН ПРОПЪРТИС