SUPA24
114 000 €
(1 754 € / m²)
Predaj
Atypický
65 m²
Николай Коперник

miestnostiAtypický
plocha65 m²
kúpeľne1
výťahNie
parkovanieNie
stavOstatné
suterénNie
terasaNie

Popis

Двустаен апартамент с площ от 65,30 кв.м., състоящ се от три непреходни стаи, позволяващ преустроиство в тристаен, две тераси, баня с тоалетна заедно....

Ostatné
Vek ponuky: 2dní
Aktualizované: 2dní

Lokalita

Николай Коперник
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.

Občianska vybavenosť

АДРЕС НЕДВИЖИМИ ИМОТИ