SUPA24
Obývačka
Obývačka
Obývačka
157 500 €
(1 853 € / m²)
Predaj
Atypický
85 m²
Христо Ботев

miestnostiAtypický
plocha85 m²
kúpeľne1
výťahNie
parkovanieNie
stavOstatné
suterénNie
terasaNie

Popis

ЕвроЗара Имоти има удоволствието да Ви представи СПЕЦИАЛНА ОФЕРТА за ЧЕТИРИСТАЕН АПАРТАМЕНТ, находящ се в района на Ресторант Царя. Това прекрасно жил...

Parametre

Vygenerované z AI

TerasaDrevená podlahaPo rekonštrukciiZariadený

Ostatné
Vek ponuky: 3dní
Aktualizované: 3dní

Lokalita

Христо Ботев
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.

Občianska vybavenosť

ЕВРОЗАРА ИМОТИ