SUPA24
Obývačka
Obývačka
Obývačka
71 000 €
(1 614 € / m²)
Predaj
Atypický
44 m²
Христо Ботев

miestnostiAtypický
plocha44 m²
kúpeľne1
výťahNie
parkovanieNie
stavOstatné
suterénNie
terasaNie

Popis

Напълно обзаведен тухлен двустаен апартамент до бившето заведение Шоколада , град Стара Загора ЕКСКЛУЗИВНО! Предлагаме за продажба уютен и функционал...

Ostatné
Vek ponuky: 1dní
Aktualizované: 1dní

Lokalita

Христо Ботев
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.

Občianska vybavenosť

ИМОТИ ЕСДОМ