SUPA24
Obývačka
Obývačka
Obývačka
179 000 €
(1 673 € / m²)
Predaj
Atypický
107 m²
Отец Паисий

miestnostiAtypický
plocha107 m²
kúpeľne1
výťahNie
parkovanieNie
stavOstatné
suterénNie
terasaNie

Popis

Имот номер 2704 Представяме Ви просторен и стилен 3-стаен апартамент за продажба в централната част на гр. Кърджали, съчетаващ отлична локация, комфор...

Ostatné
Vek ponuky: 8dní
Aktualizované: 8dní

Lokalita

Отец Паисий
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.

Občianska vybavenosť

ДРИЙМИ ХОУМ