SUPA24
Obývačka
Obývačka
Obývačka
286 000 €
(2 288 € / m²)
Predaj
Atypický
125 m²
бул. Санкт Петербург

miestnostiAtypický
plocha125 m²
kúpeľne1
výťahNie
parkovanieNie
stavOstatné
suterénNie
terasaNie

Popis

Референтен номер: 4184. ЛУКСОЗНО ОБЗАВЕДЕН! ПАНОРАМНА ГЛЕДКА! Предлагаме Ви за покупка ПРОСТОРЕН ТРИСТАЕН АПАРТАМЕНТ с панорамна гледка в кв. Съдийс...

Ostatné
Vek ponuky: 3dní
Aktualizované: 3dní

Lokalita

бул. Санкт Петербург
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.

Občianska vybavenosť

ЛАЙТ ХОУМ ИМОТИ