SUPA24
Obývačka
Obývačka
Obývačka
77 000 €
(1 481 € / m²)
Predaj
Atypický
52 m²
Чучулуга

miestnostiAtypický
plocha52 m²
kúpeľne1
výťahNie
parkovanieNie
stavOstatné
suterénNie
terasaNie

Popis

ОФЕРТА - 9250 !!! ЕКСЛКУЗИВНО ОТ АКРОНА ИМОТИ !!! За нас е удоволствие да Ви предложим ПРЕКРАСЕН двустаен апартамент със следното разпределение: х...

Ostatné
Vek ponuky: 3dní
Aktualizované: 3dní

Lokalita

Чучулуга
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.

Občianska vybavenosť

АКРОНА НЕДВИЖИМИ ИМОТИ