SUPA24
Obývačka
Obývačka
Obývačka
200 418 €
(1 432 € / m²)
Predaj
Atypický
140 m²
Остромила

miestnostiAtypický
plocha140 m²
kúpeľne1
výťahNie
parkovanieNie
stavOstatné
suterénNie
terasaNie

Popis

(ОФЕРТА-9243) Ние от АКРОНА ИМОТИ Ви представяме един наистина просторен тристаен апартамент, създаден с мисъл за комфорт, светлина и удобство за цяло...

Ostatné
Vek ponuky: 3dní
Aktualizované: 3dní

Lokalita

Остромила
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.

Občianska vybavenosť

АКРОНА НЕДВИЖИМИ ИМОТИ