SUPA24
Obývačka
Obývačka
Obývačka
218 500 €
(2 601 € / m²)
Predaj
Atypický
84 m²
бул. България

miestnostiAtypický
plocha84 m²
kúpeľne1
výťahNie
parkovanieNie
stavOstatné
suterénNie
terasaNie

Popis

Оферта : 11488 ✨ ЕКСКЛУЗИВНО! Модерен ТРИСТАЕН апартамент в Кършияка до Новотела ✨ Представяме ви прекрасно обзаведен апартамент, разположен в еди...

Ostatné
Vek ponuky: 10dní
Aktualizované: 10dní

Lokalita

бул. България
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.

Občianska vybavenosť

АТЛАС НЕДВИЖИМИ ИМОТИ