SUPA24
Obývačka
Obývačka
Obývačka
155 000 €
(2 313 € / m²)
Predaj
Atypický
67 m²
3 чучура - юг

miestnostiAtypický
plocha67 m²
kúpeľne1
výťahNie
parkovanieNie
stavOstatné
suterénNie
terasaNie

Popis

Продава се напълно обзаведен тристаен апартамент в кв. Три чучура юг, гр. Стара Загора! Агенция ИМОТИ S-ДОМ представя за продажба жилище след цялос...

Ostatné
Vek ponuky: 10dní
Aktualizované: 10dní

Lokalita

3 чучура - юг
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.

Občianska vybavenosť

ИМОТИ ЕСДОМ