SUPA24
Obývačka
Obývačka
Obývačka
135 799 €
(1 400 € / m²)
Predaj
Atypický
97 m²
Димо Хаджидимов

miestnostiAtypický
plocha97 m²
kúpeľne1
výťahNie
parkovanieNie
stavOstatné
suterénNie
terasaNie

Popis

Референтен номер: 2507. Реф. номер: 2507 АКТ 16 ВСЕКИ МОМЕНТ! СРЕДЕН ЕТАЖ! Предлагаме ви тристаен апартамент в новопостроена жилищна сграда пред А...

Ostatné
Vek ponuky: 4dní
Aktualizované: 4dní

Lokalita

Димо Хаджидимов
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.

Občianska vybavenosť

ЛАЙТ ХОУМ ИМОТИ