SUPA24
Obývačka
Obývačka
Obývačka
155 000 €
(1 462 € / m²)
Predaj
Atypický
106 m²
Царевец

miestnostiAtypický
plocha106 m²
kúpeľne1
výťahNie
parkovanieNie
stavOstatné
suterénNie
terasaNie

Popis

Оферта 59604 - ТОП ОФЕРТА ! Предлагаме ви апартамент в един от най-зелените и спокойни райони в град Пловдив в близост до големи хипермаркети, паркове...

Ostatné
Vek ponuky: 10dní
Aktualizované: 10dní

Lokalita

Царевец
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.

Občianska vybavenosť

КОНДОР - НЕДВИЖИМИ ИМОТИ