SUPA24
Obývačka
Obývačka
Obývačka
225 568 €
(2 325 € / m²)
Predaj
Atypický
97 m²
Царевец

miestnostiAtypický
plocha97 m²
kúpeľne1
výťahNie
parkovanieNie
stavOstatné
suterénNie
terasaNie

Popis

(ОФЕРТА-9235) АКРОНА ИМОТИ има удоволствието да Ви представи **изключително стилен и модерен 2-стаен апартамент**, ново строителство, разположен в еди...

Ostatné
Vek ponuky: 10dní
Aktualizované: 10dní

Lokalita

Царевец
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.

Občianska vybavenosť

АКРОНА НЕДВИЖИМИ ИМОТИ