SUPA24
Obývačka
Obývačka
Obývačka
100 143 €
(1 431 € / m²)
Predaj
Atypický
70 m²
Остромила

miestnostiAtypický
plocha70 m²
kúpeľne1
výťahNie
parkovanieNie
stavOstatné
suterénNie
terasaNie

Popis

(ОФЕРТА-9239) АКРОНА ИМОТИ Ви предлага чудесна възможност за покупка на двустайно жилище в един от предпочитаните и бързо развиващи се райони на Пловд...

Ostatné
Vek ponuky: 8dní
Aktualizované: 8dní

Lokalita

Остромила
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.

Občianska vybavenosť

АКРОНА НЕДВИЖИМИ ИМОТИ