SUPA24
Obývačka
Obývačka
Obývačka
91 300 €
(1 383 € / m²)
Predaj
Atypický
66 m²
Карл Маркс

miestnostiAtypický
plocha66 m²
kúpeľne1
výťahNie
parkovanieNie
stavOstatné
suterénNie
terasaNie

Popis

CASA NUEVA REAL ESTATE продава двустаен апартамент (преустроен в тристаен) в гр.Перник, кв.Изток. Разположен на пети етаж от осеметажна сграда (Панел)...

Ostatné
Vek ponuky: 6dní
Aktualizované: 6dní

Lokalita

Карл Маркс
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.

Občianska vybavenosť

КАСА НУЕВА РИЪЛ ЕСТЕЙТ