SUPA24
Obývačka
Obývačka
Obývačka
112 000 €
(1 318 € / m²)
Predaj
Atypický
85 m²
бул. Христо Ботев

miestnostiAtypický
plocha85 m²
kúpeľne1
výťahNie
parkovanieNie
stavOstatné
suterénNie
terasaNie

Popis

Имот номер 1418 Продава се многостаен апартамент в кв. Възрожденци, района на денонощен магазин Шанел, гр. Кърджали. Състои се от входно антре, всекид...

Ostatné
Vek ponuky: 8dní
Aktualizované: 8dní

Lokalita

бул. Христо Ботев
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.

Občianska vybavenosť

ДРИЙМИ ХОУМ