SUPA24
Obývačka
Obývačka
Obývačka
37 000 €
(860 € / m²)
Predaj
Atypický
43 m²
Цар Калоян

miestnostiAtypický
plocha43 m²
kúpeľne1
výťahNie
parkovanieNie
stavOstatné
suterénNie
terasaNie

Popis

Оферта 85116 Двустаен апартамент в супер центъра на Хасково Предлагаме двустаен апартамент, разположен в супер центъра на града. ? Площ: 43 кв.м ...

Ostatné
Vek ponuky: 8dní
Aktualizované: 8dní

Lokalita

Цар Калоян
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.

Občianska vybavenosť

АВИРЕКС НЕДВИЖИМИ ИМОТИ