SUPA24
Obývačka
Obývačka
Obývačka
213 900 €
(1 860 € / m²)
Predaj
Atypický
115 m²
бул. Христо Ботев

miestnostiAtypický
plocha115 m²
kúpeľne1
výťahNie
parkovanieNie
stavOstatné
suterénNie
terasaNie

Popis

Агенция ''Адрес'' недвижими имоти предлага етаж от къща, разположен в района на МУ-гр.Плевен. Имотът се състои от четири стаи и санитарен възел.Частия...

Ostatné
Vek ponuky: 8dní
Aktualizované: 8dní

Lokalita

бул. Христо Ботев
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.

Občianska vybavenosť

АДРЕС - ФРАНЧАЙЗ ПЛЕВЕН