SUPA24
Obývačka
Obývačka
Obývačka
80 000 €
(1 067 € / m²)
Predaj
Atypický
75 m²
Яне Сандански

miestnostiAtypický
plocha75 m²
kúpeľne1
výťahNie
parkovanieNie
stavOstatné
suterénNie
terasaNie

Popis

Предлагаме на Вашето внимание просторен двустаен апартамент, разположен в предпочитания квартал Струмско. Имотът е с функционално разпределение и отли...

Ostatné
Vek ponuky: 7dní
Aktualizované: 7dní

Lokalita

Яне Сандански
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.

Občianska vybavenosť

ЯВЛЕНА-ОФИС БЛАГОЕВГРАД