SUPA24
Obývačka
Obývačka
Obývačka
106 200 €
(1 634 € / m²)
Predaj
Atypický
65 m²
Николай Коперник

miestnostiAtypický
plocha65 m²
kúpeľne1
výťahNie
parkovanieNie
stavOstatné
suterénNie
terasaNie

Popis

🎯 ДИРЕКТНО ОТ ИНВЕСТИТОР - 0% КОМИСИОН! 🎯 ОФЕРТА: 11411 -Агенция 'ГОЛД ИМОТИ' Ви представя двустаен апартамент в малка сграда в района на кв. Кючук ...

Ostatné
Vek ponuky: 25dní
Aktualizované: 25dní

Lokalita

Николай Коперник
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.

Občianska vybavenosť

ГОЛД ИМОТИ