Výpis ponúk
10
10
10
155 039 €
(2 095 € / m²)
Predaj
Atypický
74 m²
бул. България
Zobraziť na mape
Do obľúbených
Zdieľať
miestnosti
Atypický
plocha
74 m²
kúpeľne
Preložiť do slovenčiny
оф.25637 АКТ 16 ! МАЛКА СГРАДА ! ЛУКСОЗЕН КОМПЛЕКС ! СРЕДЕН ЕТАЖ ! ОБЗАВЕДЕН ДО КЛЮЧ ! ЗАПАДНО ИЗЛОЖЕНИЕ ! Предлагаме Ви да закупите страхотен д...
Zobraziť celý popis
Parametre
Vygenerované z AI
Štítky sú automaticky generované umelou inteligenciou na základe fotografií a popisu nehnuteľnosti.
Terasa
Parametre
Vlastníctvo:
Typ vlastníctva určuje právny vzťah k nehnuteľnosti – osobné, družstevné alebo štátne/všeobecné.
Ostatné
Stav:
Aktuálny stav nehnuteľnosti z hľadiska rekonštrukcie - pred, po, alebo v priebehu rekonštrukcie.
Vek ponuky:
35dní
Aktualizované:
35dní
Nahlásiť inzerát
Lokalita
бул. България
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.