SUPA24
Obývačka
Obývačka
Obývačka
175 000 €
(2 215 € / m²)
Predaj
Atypický
79 m²
бул. България

miestnostiAtypický
plocha79 m²
kúpeľne1
výťahNie
parkovanieNie
stavOstatné
suterénNie
terasaNie

Popis

Оферта 86738. Кършияка, бул. Марица, 2-стаен апартамент в стабилна монолитна сграда от 60-те на ет.1, 79 кв.м. Състои се от дневна с кухня, 2 преходни...

Ostatné
Vek ponuky: 34dní
Aktualizované: 34dní

Lokalita

бул. България
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.

Občianska vybavenosť

РИМЕКС ИМОТИ