SUPA24
Obývačka
Obývačka
Obývačka
198 000 €
(2 276 € / m²)
Predaj
Atypický
87 m²
Димитър Константинов

miestnostiAtypický
plocha87 m²
kúpeľne1
výťahNie
parkovanieNie
stavOstatné
suterénNie
terasaNie

Popis

Агенция ''Адрес'' недвижими имоти представя многостаен апартамент, ситуиран в Идеалния център на гр. Плевен. Имотът има следното разпределение: три сп...

Ostatné
Vek ponuky: 42dní
Aktualizované: 42dní

Lokalita

Димитър Константинов
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.

Občianska vybavenosť

АДРЕС - ФРАНЧАЙЗ ПЛЕВЕН