SUPA24
Obývačka
Obývačka
Obývačka
190 000 €
(2 262 € / m²)
Predaj
Atypický
84 m²
Димитър Константинов

miestnostiAtypický
plocha84 m²
kúpeľne1
výťahNie
parkovanieNie
stavOstatné
suterénNie
terasaNie

Popis

Агенция ''Адрес'' недвижими имоти предлага тристаен апартамент, разположен в Идеалния център на гр.Плевен. Имотът се състои от две спални,хол, кухня, ...

Ostatné
Vek ponuky: 41dní
Aktualizované: 41dní

Lokalita

Димитър Константинов
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.

Občianska vybavenosť

АДРЕС - ФРАНЧАЙЗ ПЛЕВЕН