SUPA24
Obývačka
Obývačka
Obývačka
110 000 €
(1 528 € / m²)
Predaj
Atypický
72 m²
Николай Коперник

miestnostiAtypický
plocha72 m²
kúpeľne1
výťahNie
parkovanieNie
stavOstatné
suterénNie
terasaNie

Popis

Оферта 63586 - Имаме Удоволствието да ви Предложим Функционален Двустаен Апартамент в луксозна сграда, отличаваща се с модерна и съвременна архитектур...

Ostatné
Vek ponuky: 60dní
Aktualizované: 60dní

Lokalita

Николай Коперник
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.

Občianska vybavenosť

КОНДОР - НЕДВИЖИМИ ИМОТИ