SUPA24
Obývačka
Obývačka
Obývačka
105 500 €
(1 335 € / m²)
Predaj
Atypický
79 m²
Остромила

miestnostiAtypický
plocha79 m²
kúpeľne1
výťahNie
parkovanieNie
stavOstatné
suterénNie
terasaNie

Popis

🏠 Двустаен апартамент в нов жилищен комплекс пред АКТ15 в град Пловдив - кв. Остромила, акт 16 до края на есента. 📏 Площ: 76 кв.м - Имотът се отлича...

Ostatné
Vek ponuky: 55dní
Aktualizované: 49dní

Lokalita

Остромила
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.

Občianska vybavenosť

ИМОТИ КОРЕКТКОМ