SUPA24
Obývačka
Obývačka
Obývačka
101 900 €
(1 670 € / m²)
Predaj
Atypický
61 m²
Остромила

miestnostiAtypický
plocha61 m²
kúpeľne1
výťahNie
parkovanieNie
stavOstatné
suterénNie
terasaNie

Popis

💥 НОВО ПРЕДЛОЖЕНИЕ!💥 ✅ ОФЕРТА: 19236 🏡 Агенция за недвижими имоти, 'ГОЛД ИМОТИ' има удоволствието да Ви представи двустаен апартамент в малка бути...

Ostatné
Vek ponuky: 57dní
Aktualizované: 25dní

Lokalita

Остромила
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.

Občianska vybavenosť

ГОЛД ИМОТИ