SUPA24
Obývačka
Obývačka
Obývačka
71 000 €
(1 246 € / m²)
Predaj
Atypický
57 m²
Петър Алабин

miestnostiAtypický
plocha57 m²
kúpeľne1
výťahNie
parkovanieNie
stavOstatné
suterénNie
terasaNie

Popis

Референтен номер: 1268 МИХАЙЛОВА ИМОТИ предоставя на Вашето внимание тристаен апартамент в кв. Самара 1. Жилището е разположено на 15-ти етаж от 16 в...

Ostatné
Vek ponuky: 64dní
Aktualizované: 56dní

Lokalita

Петър Алабин
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.

Občianska vybavenosť

МИХАЙЛОВА