SUPA24
Obývačka
Obývačka
Obývačka
122 836 €
(1 412 € / m²)
Predaj
Atypický
87 m²
Flower Street, Несебър

miestnostiAtypický
plocha87 m²
kúpeľne1
výťahNie
parkovanieNie
stavOstatné
suterénNie
terasaNie

Popis

Референтен номер: 14677. Имоти в България на морето от строителя – без комисиона! Отлична възможност за покупка на апартамент с една спалня в прем...

Ostatné
Vek ponuky: 76dní
Aktualizované: 76dní

Lokalita

Flower Street, Несебър
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.

Občianska vybavenosť

ПРОПЪРТИС КОНТАКТ