SUPA24
Ostatné
Ostatné
Ostatné
39 371 €
(1 193 € / m²)
Predaj
Atypický
33 m²
Taguatinga

miestnostiAtypický
plocha33 m²
kúpeľne1
výťahNie
parkovanieNie
stavOstatné
suterénNie
terasaNie

Popis

Flat Comfort Taguatinga

Cod: 53182

Localizado em uma região de fácil acesso e próximo à estação do Metrô, o Comfort Hotel encontra- se no centro da ...

Ostatné
Vek ponuky: 26dní
Aktualizované: 1dní

Lokalita

Taguatinga
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.

Občianska vybavenosť

DreamCasa Ltda

Só Flats Negócios Imobiliários Ltda-Me