SUPA24
Ostatné
Ostatné
Ostatné
249 836 €
(1 759 € / m²)
Predaj
Atypický
142 m²
Suzano

miestnostiAtypický
plocha142 m²
kúpeľne2+
výťahNie
parkovanieNie
stavOstatné
suterénNie
terasaNie

Popis

Este apartamento é a definição de conforto, sofisticação e praticidade. Totalmente mobiliado, ele conta com móveis de alto padrão em todos os ambiente...

Parametre

Vygenerované z AI

ZariadenýOtvorený obývací priestorSamostatná kuchyňaSprchovací kútKuchynské spotrebičeZabezpečeniePo rekonštrukciiPrirodzené svetloModerný štýl

Ostatné
Vek ponuky: 17dní
Aktualizované: 7dní

Lokalita

Suzano
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.

Občianska vybavenosť

DreamCasa Ltda

Bonon & Amaral Imóveis