SUPA24
Ostatné
Ostatné
Ostatné
42 723 €
(628 € / m²)
Predaj
2+1
68 m²
Sorocaba

miestnosti2+1
plocha68 m²
kúpeľne1
výťahNie
parkovanieNie
stavOstatné
suterénNie
terasaNie

Popis

2 Spacious bedrooms with built-in furniture social bathroom living room spacious kitchen laundry storage covered garage for one car * The prope...

Ostatné
Vek ponuky: 177dní
Aktualizované: 1dní

Lokalita

Sorocaba
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.

Občianska vybavenosť

Espacos WEB

Rede Internacional de Imóveis