SUPA24
Ostatné
Ostatné
Ostatné
391 322 €
(3 403 € / m²)
Predaj
Atypický
115 m²
Praça da Sé, São Paulo

miestnostiAtypický
plocha115 m²
kúpeľne2+
výťahNie
parkovanieNie
stavOstatné
suterénNie
terasaNie

Popis

APARTAMENTO À VENDA NA CHÁCARA KLABIN - 3 DORMITÓRIOS, 1 SUÍTES, 2 VAGAS DE GARAGEM. PROJETO MODERNO COM LAZER COMPLETO E LOCALIZAÇÃO PRIVILEGIADA.
M...

Parametre

Vygenerované z AI

PodlažieOtvorený obývací priestorKuchynské spotrebičeTerasaVýhľadModerný štýlPrirodzené svetloVhodné pre domácich miláčikov

Ostatné
Vek ponuky: 2dní
Aktualizované: 2dní

Lokalita

Praça da Sé, São Paulo
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.

Občianska vybavenosť

DreamCasa Ltda

BASE IMÓVEIS