SUPA24
Ostatné
Ostatné
Ostatné
281 798 €
(1 281 € / m²)
Predaj
Atypický
220 m²
RUA PASCAL, São Paulo

miestnostiAtypický
plocha220 m²
kúpeľne2+
výťahNie
parkovanieNie
stavOstatné
suterénNie
terasaNie

Popis

Situado em uma das regiões mais cobiçadas da zona sul paulistana, este elegante apartamento no Campo Belo oferece uma combinação de amplitude, privaci...

Ostatné
Vek ponuky: 1dní
Aktualizované: 1dní

Lokalita

RUA PASCAL, São Paulo
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.

Občianska vybavenosť

DreamCasa Ltda

Ganan Imóveis