SUPA24
Ostatné
Ostatné
Ostatné
46 123 €
(887 € / m²)
Predaj
Atypický
52 m²
São Paulo

miestnostiAtypický
plocha52 m²
kúpeľne1

Ostatné
Vek ponuky: 10dní
Aktualizované: 3dní

Lokalita

São Paulo
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.

Občianska vybavenosť

DreamCasa Ltda

Vertical Imóveis