SUPA24
Ostatné
Ostatné
Ostatné
307 432 €
(4 589 € / m²)
Predaj
Atypický
67 m²
ALAMEDA JAU, São Paulo

miestnostiAtypický
plocha67 m²
kúpeľne2+
výťahNie
parkovanieNie
stavOstatné
suterénNie
terasaNie

Popis

Este apartamento padrão em Jardim Paulista, São Paulo, construído em 1997, está à venda por R$ 1.800.000,00. Com uma área total e útil de 67 m², o imó...

Ostatné
Vek ponuky: 21dní
Aktualizované: 3dní

Lokalita

ALAMEDA JAU, São Paulo
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.

Občianska vybavenosť

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2