SUPA24
Ostatné
Ostatné
Ostatné
127 997 €
(1 684 € / m²)
Predaj
Atypický
76 m²
São José dos Campos

miestnostiAtypický
plocha76 m²
kúpeľne2+
výťahNie
parkovanieNie
stavOstatné
suterénNie
terasaNie

Popis

Apartamento novíssimo em excelente condomínio clube, ideal para quem busca conforto, praticidade e lazer completo.

O imóvel possui 3 dormitórios, sen...

Ostatné
Vek ponuky: 7dní
Aktualizované: 7dní

Lokalita

São José dos Campos
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.

Občianska vybavenosť

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2