SUPA24
Ostatné
Ostatné
Ostatné
311 261 €
(2 239 € / m²)
Predaj
Atypický
139 m²
RUA PERNAMBUCO, Santos

miestnostiAtypický
plocha139 m²
kúpeľne2+
výťahNie
parkovanieNie
stavOstatné
suterénNie
terasaNie

Popis

Apartamento à venda no Gonzaga, em Santos/SP, localizado no coração de um dos bairros mais valorizados da cidade, oferecendo conforto, sofisticação e ...

Ostatné
Vek ponuky: 17dní
Aktualizované: 7dní

Lokalita

RUA PERNAMBUCO, Santos
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.

Občianska vybavenosť

DreamCasa Ltda

Consultare Imóveis