SUPA24
Ostatné
Ostatné
Ostatné
288 634 €
(2 220 € / m²)
Predaj
Atypický
130 m²
RUA PERNAMBUCO, Santos

miestnostiAtypický
plocha130 m²
kúpeľne2+
výťahNie
parkovanieNie
stavOstatné
suterénNie
terasaNie

Popis

Apartamento no Gonzaga com varanda gourmet e lazer completo!
Sala estendida podendo reverter para dormitório, 3 suítes sendo uma com varanda, lavabo,...

Parametre

Vygenerované z AI

TerasaVýhľadOtvorený obývací priestorSamostatné wcKuchynské spotrebiče

Ostatné
Vek ponuky: 24dní
Aktualizované: 6dní

Lokalita

RUA PERNAMBUCO, Santos
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.

Občianska vybavenosť

DreamCasa Ltda

Malavasi Assessoria Imobiliaria