SUPA24
Ostatné
Ostatné
Ostatné
254 371 €
(1 610 € / m²)
Predaj
Atypický
158 m²
Rua Haddock Lobo, Santo André

miestnostiAtypický
plocha158 m²
kúpeľne2+
výťahNie
parkovanieNie
stavOstatné
suterénNie
terasaNie

Popis

Venha conhecer este incrível apartamento localizado na Rua Haddock Lobo, no Jardim Bela Vista, em Santo André. Com uma área útil de 158m², este imóvel...

Ostatné
Vek ponuky: 2dní
Aktualizované: 2dní

Lokalita

Rua Haddock Lobo, Santo André
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.

Občianska vybavenosť

DreamCasa Ltda

Proh Imóveis