SUPA24
Ostatné
Ostatné
Ostatné
64 921 €
(755 € / m²)
Predaj
Atypický
86 m²
Rua Custódia, Rio de Janeiro

miestnostiAtypický
plocha86 m²
kúpeľne1
výťahNie
parkovanieNie
stavOstatné
suterénNie
terasaNie

Popis

Diferenciado apto todo amplo e arejado com área externa única composto de: Sala com 2 ambientes, circulação, 2 ótimos quartos , banheiro social com bo...

Ostatné
Vek ponuky: 18dní
Aktualizované: 4dní

Lokalita

Rua Custódia, Rio de Janeiro
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.

Občianska vybavenosť

DreamCasa Ltda

Brasil Corretores Associados